AUTOMATISEERIMINE -

täisintegreerimine tööprotsessi

Automatiseeritud kabiin pakub ilmseid eeliseid suuremahulise toodangu töötlemiseks ja tagab täpse ning muutumatu tulemuse. Clemco testimislaboris toimub näidiste hoolikas hindamine, planeerimine ja testimine, luues aluse konkreetse automatiseeritud süsteemi väljatöötamiseks. Clemco automaatkabiinid on välja töötatud maksimaalse efektiivsusega töödeks ja seejuures lülituvad hõlpsasti tellija tootmisliini.

SÜSTEEMI KOMPONENDID

Liivapritsisüsteemi väljatöötamisel on otsustavaks teguriks toodete karakteristikud ja nõutavad puhastustulemused. Clemco teeb tihedat koostööd oma klientidega, töötades välja individuaalseid lahendusi, mis vastavad ideaalselt liivapritsiga töötlemise nõuetele, toodete karakteristikutele ja protsessi parameetritele.

 

Automatiseeritud süsteeme valmistatakse täielikus vastavuses kliendi kõikide parameetrite ja nõuetega ning need võivad vähesel määral erineda standardsetest süsteemidest või, olenevalt otstarbest, olla täiesti originaalsed projektid.

 

Kõik automatiseeritud süsteemid valmistatakse kasutades innotiivsematt tehnoloogiat ja projektipõhiseid nõudmisi, mis tagavad liivapritsiga puhastuse täieliku tsükli, abrasiivide taastekke ja tolmuärastuse

SATELIITSÜSTEEM A-200

  • Automaatpuhastuse ja ülepuhumise funktsioon ühes kabiinis 
  • Toimub 6 või 12 satelliidiga
  • Kõrgeim tootlikkus tänu automaatprotsessile

TUMMEL TÜÜPI KABIIN

  •  Erinevad suurused vastavalt kogustele
  • Taimeriga
  • Pikendatav väljastusalus

INDIVIDUAALSED LAHENDUSED (ERILAHENDUSED)

Clemco leiab lahenduse iga ülesande jaoks. Tänu aastatepikkusele kogemusele ja oma toodangu pidevale moderniseerimisele saame ellu viia peaaegu igat kliendi päringut. Tootlikkus, võimsus ja efektiivsus on meie töös olulised. Clemco insenerid on aldid igale väljakutsele, olenemata sellest, kas nõutakse automaatprotsessi või lihtsalt eraldi kabiini: Clemcol on teie jaoks sobiv seade olemas.

Desaktiveerimisseade

Seade trummeltüüpi puhastamiseks

Close Menu