Lahe Hunt OÜ on abrasiivseadmeid tootva ettevõtte Clemco esindajaks Lõuna Eesti piirkonnas. Clemco on asutatud 1949. aastal USAs eesmärgiga pakkuda revolutsioonilist suure tootlikkusega abrasiivijoaga puhastamise tehnoloogiat ning seada uus standard tootmise kvaliteedile, maksimaalsele efektiivsusele ning operaatori turvalisusele ja mugavusele. Viimase 65 aasta jooksul on Clemco loonud ülemaailmse tootmisüksuste, kontorite, maaletoojate ja edasimüüjate võrgustiku, et pakkuda klientidele usaldusväärset toodangut, teenindust ja tehnilist tuge. Clemco tunneb uhkust selle üle, et on maailma suurim pneumaatiliste abrasiivipritsiseadmete tarnija, täites klientide ees kõiki kohustusi, mis on aastate jooksul jäänud muutumatuks.

Lisaks seadmete müügile saame pakkuda Clemco seadmetega puhastusteenust erinevate abrasiividega.

Ettevõtte missioon on pakkuda kliendile mitmekülgseid lahendusi lähtudes kliendi soovidest ja eripäradest.

GLOBAALSUS - ÕIGEL AJAL ÕIGESKOHAS

Viimase 65 aasta jooksul on Clemco loonud ülemaailmse käitiste, talituste, maaletoojate ja edasimüüjate võrgustiku, et pakkuda klientidele usaldusväärset toodangut, teenindust ja tehnilist tuge.

 Täna tunneb Clemco uhkust selle üle, et on maailma suurim pneumaatiliste abrasiivipritsiseadmete tarnija, täites klientide ees kõiki kohustusi, mis on aastate jooksul jäänud muutumatuks. 

 

LOJAALSUS - KORRALIKKUS JA LUGUPIDAMINE

Clemco rajab oma äri pikaaegsetele suhetele edasimüüjate ja klientidega ning me toetame neid suhteid usalduse, kohustuste ja usaldusväärsuse alusel.

PIKAAJALISUS - EFEKTIIVSUS JA USALDUSVÄÄRSUS

Ettevõttes töötavad parimad tehnika- ja ohutusvaldkonna insenerid ja spetsialistid, et toota efektiivseid, usaldusväärseid ja tõhusaid aparaate ning kaitsevahendeid. Omades mitmeaastaseid kogemusi ja olles kiindunud uuendustesse, jätkab Clemco abrasiivipritsiseadmete alal standardite kehtestamist kogu maailmas.

Close Menu